powerbox

Co to jest Powerbox ?

Co to jest POWERBOX?

Powerboxy (moduły mocy) to produktu tuningowe, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów sterujących i sygnałów z czujników poza obszarem komputera silnika (ECU). Zostały opracowane z myślą aby efekty ich działania były jak najbardziej zbliżone do efektów chip tuningu. Urządzeniem nowszej generacji Powerboxa jest produkt tuningowy o nazwie DPP. Digital Power Pack – Multi-Channel System.

Co to jest Digital Power Pack Multi Channel System?

Wyjątkowa konstrukcja (DPP)- wielo-systemowa zasada działania umożliwia w sposób indywidualny optymalizowanie pracy silnika w zależności od potrzeb egzemplarza jak i kierowcy. Steruje on dawkami paliwa i doładowania, w zależności od potrzeb przebiegiem momentu obrotowego, pozwala na dokonywanie indywidualnych ustawień przebiegu krzywej momentu obrotowego, dokonywania korekt ważnych limiterów, w tym doładowania.

PowerBoxy są doskonałym rozwiązaniem dla osób obawiających się o utratę gwarancji. Moduł przed wizytą w autoryzowanym serwisie można zdemontować i automatycznie wrócić do parametrów oryginalnych samochodu. Działają na zasadzie Plug&Play. Wtyczki są dopasowane do czujników danego modelu samochodu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *